شرایط و قوانین

۱ ) تمامی رام های این سایت رسمی و بدون دستکاری هستند و توضیحات نصب نیز در هر پست ارائه شده است لیکن سایت زوم موبایل مسئولیتی در قبال نصب و یا عدم نصب رامها و یا مشکلات احتمالی حاصل از نصب رام بر روی دستگاه اندرویدی شما ندارد.


۲ ) زوم موبایل متعهد میشود در صورت وجود مشکلات احتمالی در نصب رام و عملیات نرم افزاری شما را راهنمایی کند.


۳ ) در مورد رامهای غیررایگان در نظر داشته باشید که هنگام خرید حتماً ایمیل صحیح را در سبد خرید وارد کنید؛ در صورتیکه خرید کامل شود لینکهای دانلود برای شما به نمایش درخواهد آمد و نیز یک ایمیل تکمیلی شامل لینکهای دانلود برایتان ارسال میگردد لذا در صورتیکه هیچکدام از این موارد اتفاق نیفتاد این بدین معناست که خرید شما ناقص انجام شده و در صورت کسر وجه، مبلغ بصورت خودکار به حسابتان برگشت خواهد کرد.


۴ ) با خرید اشتراک طلایی سایت میتوانید روزانه تا 10 عدد فایل دانلود کنید، ولی درصورتی که سیستم متوجه استفاده از سرور برای انتقال کلی فایل ها شود ابتدا یک اخطار برای شما ارسال میشود در صورت بی توجهی به اخطار اشتراک شما باطل شده و هیچ هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.

شرایط و قوانین

5 ) اساس کار ما بر پایه صداقت، گفتار سالم و بدور از تنش است لذا از کاربران عزیز نیز انتظار داریم ادب را در نظرات و ایمیلهای ارسالی رعایت نمایند در غیر اینصورت سایت زوم موبایل مسئولیتی در قبال رفع مشکل احتمالی آنها نخواهد داشت