اشتراک طلایی

سوالات متداول

بعد از خرید اشتراک با توجه به اشتراکتان شما میتوانید به مدت یک ماه الی یک سال از کلیه ی فایل های سایت استفاده کنید، برای دانلود فایل ها کافیست وارد اکانت کاربری خود شوید سپس خودتان متوجه میشوید که قیمت کلیه ی فایل ها برایتان صفر شده همانند تصویر زیر:

اشتراک طلایی

اشتراک طلایی

با خرید اشتراک طلایی یکماهه فقط قیمت فایل های رسمی و تعمیراتی (تک فایل و چند فایل، کامبینیشن) برایتان صفر خواهد شد ولی در اشتراک طلایی سه ماه و یک ساله قیمت کلیه ی فایل ها (رسمی و تعمیراتی، کوک شده) برایتان صفر خواهد شد.

در صورت خرید اشتراک طلایی یک ماهه شما میتوانید روزانه به تعداد 10 عدد فایل دانلود نمایید، این محدودیت به منظور جلوگیری از انتقال کلی فایل ها توسط افراد سودجو میباشد.

کاربرانی که اشتراک طلایی سه ماهه یا یکساله را خریداری میکنند یک کد تخفیف برایشان تعلق میگیرد که این تخفیف را میتوانند در خرید پکیج فایل فلش استفاده کنند،این پکیج کامل ترین مجموعه ی فایل فلش بوده که بر روی هارد شما کپی میشود.

طبق قوانین سایت شما نباید نام کاربری و پسورد اکانت خود را در اختیار دیگران قرار دهید و همچنین در صورت مشاهده استفاده ی چند نفر از یک اکانت،اشتراک شما باطل شده و هزینه ای بازگردانده نمیشود، با این حال افرادی که اشتراک طلایی یکساله را خرید کنند میتوانند با معرفی یک کاربر دیگر به ما اشتراک یکساله را برای آن فرد نیز به رایگان دریافت کنند.

پشتیبانی فنی شامل جواب دهی به سوالات تعمیراتی و حل مشکلات احتمالی میباشد. افرادی که اشتراک طلایی دارند میتوانند با ارسال نام کاربری خود در تلگرام و یا از طریق ایمیل از پشتیبانی بهره مند شوند.

لازم به ذکر هست پشتیبانی بصورت 24 ساعته بوده و در هر ساعتی یکی از ادمین ها آماده ی پاسخگویی هستند.

برای دریافت آیدی ادمین ها به کانال تلگرام زوم موبایل مراجعه نمایید.  ID: Telegram.me/zoommobile

سوالات متداول